PLAYLISTA: Cremation Lily dla PROGREFONIK

Playlisty
Cremation Lily to projekt szczególny. Zen Zsigo spajając ze sobą noise'owe dźwięki doskonale wie z jaką siłą mogą oddziaływać na człowieka i jak piękne obrazy mogą generować w jego głowie. Twórczość autora "Lovers Against The Rocks" czy "Velvet Pillow", to esencja tego, co w dark ambiencie czy industrialu najpiękniejsze. Charakterystyczne kruche dźwięki ulegające powolnej destrukcji są agresywnie emocjonalne - a czy inspiracje samego twórcy są do nich podobne? Przekonajcie się sami, przesłuchując playlisty przygotowanej przez Zena Zsigo specjalnie dla Was!

 

 

Pisze tak:

 

"I spend most every day working at my desk, looking out over the sea or back up to the cliffs that hang over my home. I mostly read or watch films in my free time, but when i'm writing or working it gives me time to listen. This is what I listen to when i'm home alone and lost at sea."

 

„Praktycznie każdy dzień spędzam pracując za moim biurkiem, patrząc na morze lub siedząc oparty o klify, które znajdują się nad moim domem. Zwykle czas wolny spędzam na czytaniu i oglądaniu filmów, lecz gdy piszę lub pracuję, to mam czas słuchać. To jest to czego słucham, gdy jestem sam w domu lub zagubiony na morzu.”

 

Autor:

Karolina Kobielusz