Playlista – RUSAŁKA

Playlisty
Rozkosz, czyli Łukasz Warna-Wiesławski to człowiek absolutnie wielowymiarowy, zostaje okrzyknięty niemalże legendą polskiej, internetowej przestrzeni muzycznej. Poza działalnością przy Unsoundzie, powrócił do prowadzenia fanpage’a. Towarzyszy mu Milena Wójcik, która odpowiada za nietuzinkową identyfikację wizualną. Fanpage ten to jedno z nielicznych miejsc, gdzie przeczytamy mocne notki, o mocnej muzyce, słuchając przy tym doskonale wyselekcjonowanych mixów.

 

Łukasz to także DJ, który pracuje nad własną serią eventów.  Na pierwszą edycję odbywającą się we współpracy z We Are Radar (Olivia, Chino, Kinzo Chrome) zaprosił równie wszechstronnego Miłosza Cirockiego działającego pod nazwą Niemy Dotyk. Zapraszamy na Szpitalną 1 już 20 stycznia, by usłyszeć i zasmakować fuzji różnych wrażliwości i indywidualności. Zapraszamy również do posłuchania tego, co wybrał dla Was Łukasz. 

 

Pisze tak: 

 

Ostatnio głównie słucham miksów i w miksy układam pojedyncze kawałki, więc w konwencji playlistowej nie czuję się pewnie, ale mam nadzieję, że będzie się słuchać tej selekcji w miarę spójnie. Postawiłem na numery, które grywam od czasu do czasu jako Rusałka. To głównie nowsza muzyka: apokaliptyczny reggaeton, gqom, trochę popu, skwantyzowanej muzyki basowej - wielobarwna muzyka taneczna z różnych gatunków, która od dłuższego czasu wybawia mnie od chropowatych brzmień mrocznego techno, i której z radością słyszę coraz więcej, mając wrażenie, że powoli zaczyna opanowywać stolicę. Mamy z Mileną nadzieję, że Rozkosz przyczyni się do tego w Krakowie.

 

 


 

 □ Playlista dostępna: t u t a j 


 
Autor:

Karolina Kobielusz


Identyfikacja wizualna:

Milena Wójcik