To właśnie ich musisz usłyszeć na festiwalu INSTYTUT!

Wydarzenia

Abstract Division - holenderski projekt w którego skład wchodzą weterani sceny techno - Dave Miller i Paul Boex. Duet zdobył uznanie fanów undergroundowego techno dzięki wspaniałym trylogiom “Form and Function” oraz „Time and Perception”, które nieustannie przyciągają oryginalnym brzmieniem swych muzycznych preparacji.

 

 

 

Randomer - pochodzi z UK i jest kolejnym artystą, który w swojej muzyce nie trzyma się wyznaczonych standardów. Posiadająca własne zasady brzmieniowej estetyki twórczość Rohana zawieszona jest między brzmieniem old schoolowym, a mocno nowoczesnym, w dodatku zawierające elementy house’u i techno. 

 

 

 

Shifted - przez wiele lat związany był ze sceną drum'n'bass’ową., teraz zaś jest jedną z ikon eksperymentalnego techno, charakteryzuję się surowym, głębokim i niestandardowym brzmieniem, a jego produkcję stale goszczą w mixach największych tej sceny. 

 

 

 

Anja Kraft - doskonała selekcja i niespotykane wyczucie - tak w skrócie można określić jej muzyczne wcielenie. Lubi zaskakiwać mrocznymi, hipnotycznymi dźwiękami, zawsze perfekcyjnie budując napięcie przez cały mix. Odwaga i bezkompromisowość - młoda djka ucieka od trendów i utartych schematów, pokazując publiczności wyłącznie własną, oryginalną wizję muzyki elektronicznej.

 

Autor:

Karolina Kobielusz